دوستان سلام!

حتما خبر دارید که زمستان در حال پیاده روی از سرزمین ماست و عنقریب است که بهار، چهره سبز خود را نشان دهد. ابرها آخرین تکه های خود را بر سر شهرها می ریزند و بادها، آخرین غبارهای زمستانه را به پرده های خاک گرفته هدیه می دهند. اینجاست که خیلی ها مشغول خانه تکانی عیدانه شده و می کوشند دیگر ماهی قرمز را در تنگ های شیشه ای سیزده روزه، حبس نکنند. ظاهرا امسال هم از پیک نوروزی خبری نیست و البته برخی هم در حال تدارک برای سفرهای نوروزی هستند؛ البته با پراید ۵۰ میلیونی و گوشت ۱۲۰ هزار تومانی، همراه با پویش های نه به آجیل!

آموزش های کلمات وضع خوبی به خود گرفته و در سایت و پیج اینستاگرام و کانال تلگرامی، مرتبتر از قبل به پیش می تازد و البته هنوز منتظر دوستانی هستیم که به ما کمک های افزوده ای ارائه کنند. حتماً یکی از آن دوستان، خود شمایید.

به پیشنهاد یکی از همراهان، تصمیم داریم قبل از عید یک گردهمایی دورهمی عجالتاً در کاشان – برگزار کنیم که بیشتر حالت نویسندگانی و گپ و گفت دوستانه داشته باشد. اگر نظر یا پیشنهادی دارید حتما به ما خبر دهید.

همچنین تمایل داریم در فضای مجازی هم کار مشترکی را برای ایام نوروز تعریف کنیم تا همه ما در آن سهمی داشته باشیم. اگر نظری دارید که حتما دارید زودتر اعلام کنید تا به یک طرح مشترک برسیم.

ممنونم از همه شما

سید مهدی سیدی – مدیر پایگاه فرهنگی آموزشی کلمات

نشانی کانال تلگرامی و پیج اینستاگرامی: @kalamat_net

 

برای عضویت، اطلاعات زیر را برای ما بفرستید:

نام و نام خانوادگی / کد ملی / شماره تلفن همراه / ایمیل / نشانی در شبکه های اجتماعی / شهر محل سکونت

 پیامک به شماره: ۰۹۰۳۶۸۹۰۴۹۴

ارسال به نشانی اینستاگرامی: kalamat_net

ثبت در سایت: kalamat.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید