| سید مهدی سیدی |

 برای تبدیل شدن به یک نویسنده حرفه‌ای باید کاری کرد که نوشتن به یک عادت ثابت تبدیل شود. کسی که به نوشتن روزانه عادت می‌کند و نوشتن به خلق و خوی همیشگی او تبدیل می‌شود، خواهد توانست به قله‌های حرفه‌ای نوشتن نزدیک شود.

اگر کسی مطمئن شود برای نوشته‌هایش مخاطب خوب و یا ثابتی دارد، طبیعتا با انگیزه بیشتر مرتکب امر نوشتن خواهد شد. در دنیای معاصر امکانات خوب و مفیدی برای این مهارت در دسترس است که شاخص‌ترین آن بلاگ‌نویسی است. گرچه از نسل کهن وبلاگ‌ها که روزگاری در ایران در قالب پرشین‌بلاگ و بلاگفا و … ارائه می شد، عبور کرده‌ایم و مردم ما به حضور شکسته و بی‌سامان در شبکه های اجتماعی معتاد شده‌اند، اما سرویس‌های جذاب و پیشرفته‌ای در تبار وبلاگ‌نویسی ایجاد شده است که می توان از آن بهره گرفت.

یکی از سرویس‌های مناسب در این زمینه وب‌سایت «ویرگول» است که شما می‌توانید با ساده‌ترین مراحل و به صورت چابک نوشته‌های خود را آنجا بارگذاری کرده و برای خود مخاطبان بسیاری پیدا کنید؛ همزمان به حجم کثیر و متنوعی از مطالب دیگر نویسندگان دسترسی داشته باشید.

«ویرگول» در پایان سال یک کار جالب انجام داده و برای هر کاربر خود یک «نمایش آماری» از وضعیت نوشته‌هایش تولید کرده که به شدت تحریک‌کننده و حال‌خوب‌کن است.

از شما هم دعوت می‌کنم ضمن مشاهده آمار شخصی من به این فضای جالب نویسندگی سرکشی کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید