اگر از Word استفاده می کنید و هنوز ویراستیار را نصب نکرده اید، همین حالا دست به کار شوید! نرم افزار «ویراستیار» افزونه ای برای مایکروسافت وُرد است که برای استفاده کاربران فارسی زبان طراحی شده است. از قابلیت های ویراستیار می توان به اصلاح خطاهای املایی، اشتباهات ویرایشی و نشانه گذاری، و نیز استانداردسازی متون فارسی اشاره کرد.

ویراستیار یک افزونه‌ ی رایگان و متن‌ باز برای مایکروسافت وُرد است که جهت تسهیل در تصحیح و ویرایش متون فارسی طراحی شده است. از قابلیت‌ های ویراستیار می‌توان به اصلاح خطاهای املایی و علائم نگارشی، استانداردسازی متون و نویسه‌ های فارسی، تبدیل پینگلیش به فارسی، و مبدل تقویم و اعداد اشاره کرد.

Virastyar غلط‌یاب فارسی «ویراستیار » نرم‌افزاری است توانا برای اصلاح خطاهای املائی، اشتباهات ویرایشی، نشانه‌گذاری و نیز استانداردسازی متون فارسی. این نرم‌افزار توسط «دبیرخانه‌ی شورای عالی اطلاع رسانی» تهیه شده و در قالب یک افزونه (Add in) برای نرم‌افزار مایکروسافت وُرد (Microsoft Word) ارائه می‌گردد. نرم‌افزار «ویراستیار» امکان پشتیبانی از نسخه‌های متفاوت مایکروسافت وُرد و ویندوز را دارا است. ویراستیار توسط «دبیرخانه شورای عالی اطلاع رسانی» تهیه شده است.

دانلود از طریق سایت سافت ۹۸

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید